Vítejte, přátelé Krypty

Posaďte se prosím a ciťte se jako doma. Zakládám tyto nové stránky a prosím o vaši shovívavost, pokud nebude všechno hned tak, jak by mělo být.

Tento web jsem se snažil koncipovat jako pracovní a blogovací platformu, která by nám mohla dobře sloužit třeba ke sdílení dojmů z různých našich akcí, výběru a domlouvání termínů, hlasování o nejvhodnější variantě čehokoli, sdílení fotek, pracovní kalendář chystaných akcí, ať už našich, nebo jiných obecně zajímavých apod.

Na rozdíl od oficiální prezentace společenství na stránkách Krypty nebo na webu farnosti Salvátora jde tady spíše o užitkové a odpočinkové stránky, které budou sloužit především nám, kteří společenství vytváříme a v modlitbách neseme, případně i širšímu plénu našich příznivců.

Toto povídání je mým prvním příspěvkem, a zobrazuje se proto automaticky na úvodní stránce. Stejně tak jako já i každý z vás si může udělat hezkou chvilku a něco napsat do tohoto weblogu ostatním, co se mu vynoří na srdci nebo oč se chce rozdělit. K tomu je na úvodní stránce možnost vytvořit nový příspěvek a pod příspěvkem lze psát komentáře.

Uvidíme, jak se věc ujme. Je to jenom nástroj. Přeji si, aby dobře sloužil k tomu, k čemu je určený.

+ Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *